TİAD ve TT Magazin Dergisi’nin geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de desteklediği 12. Uluslararası Talaşlı İmalat Sempozyumu (UTİS 2024) yaklaşıyor.

Makine imalat sanayinin, bilhassa üretimde yüksek teknolojinin kullanıldığı talaşlı imalat ile ilgilenen akademisyen ve özel sektör temsilcilerinin buluşma noktası olan UTİS, 1-3 Kasım 2024’te Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Etem SAKLAKOĞLU koordinasyonunda Juju Premier Place Hotel Kemer, Antalya’da gerçekleşecek.

UTİS, ülkemizde ve dünyada talaşlı imalat konusunda araştırma yapan akademisyenlerin ve sanayi kuruluşlarının temsilcilerinin son gelişmeleri takip ettiği, bilgi ve deneyimlerini paylaşabildikleri uluslararası bir platform haline gelmiştir. UTİS sırasında oluşan sinerji sayesinde yeni projeler, çalışmalar ve ortaklıklar oluşmaktadır. Uluslararası katılımcılar açısından da UTİS her geçen sene daha fazla dikkat çekmektedir.

Önceki UTİS’lerde olduğu gibi bu yıl da Kanada, Amerika, Almanya, ispanya, Rusya, Japonya, Ingiltere, Tayvan, Cin, Iran, Macaristan, Katar ve Yunanistan’dan katılımcılar beklenmektedir.

UTİS’e Katılımcı olmak, sunumları ve etkinlikleri takip etmek istiyorsanız https://www.utis.tc/Registration bağlantısı üzerinden kaydınızı oluşturabilirsiniz.

UTİS, Sponsorlarını Bekliyor!

Talaşlı imalatta yüksek teknolojili ürünler geliştiren, ileri sevive uygulamalar gerceklestiren ve fark yaratan iş modellerine sahip firmalar için UTİS yeteneklerini paylasabileceği en uygun platformlardan birisidir. Firmalar için sempozyumun ana salonunda yapabilecekleri konferans konuşması ve fuaye alaninda sergileyebileceği ürünler ve sunumlarla potansiyel müşterilerle birebir iletişime geçebileceği fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca, UTİS sırasında ve yıl içerisindeki hazırlık toplantilarında yer alarak, ulusal ve uluslararası uzmanlarla proje ve ARGE işbirliklerine katılabilir, ileri teknolojili ürün ve uygulamalar geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için https://www.utis.tc/gorseller/files/UTiS-2024-SponsorlukDosyasi.pdf bağlantısındaki sponsorluk dosyasını inceleyebilir ve aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden sponsorluk başvurunuzu yapabilirsiniz.

MOTTO TRAVEL
Bahriye JORDAN
jordan@motto.tc
Tel : (+90 232)  446 06 10