TİAD’ın Etkinlik Partneri olduğu ve 5 Eylül 2023’te Grand Cevahir Hotel’de 112 katılımcı firmadan gelen 329 katılımcıyla başarıyla gerçekleştiren Dünya Otomotiv Konferansı, önümüzdeki sene 17 Eylül 2024’te yine Grand Cevahir Hotel’de 11’inci kez zirveyi gerçekleştirmek için hazırlıklarına başladı.

TİAD’ın Etkinlik Partneri olduğu ‘Dünya Otomotiv Konferansı (WAC)’ 17 Eylül 2024’te Grand Cevahir Hotel’de gerçekleşecektir. Konferansa katılımda üye firma temsilcilerimiz için %20 indirim uygulanacaktır. Kayıt formuna https://dunyaotomotivkonferansi.com/kayit/ adresinden ulaşabilir ve kayıt sırasında WACD20 kodunu kullanarak indirimden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikte, otomotiv ve ilgili sektörlerin üst düzey yöneticileri ile birebir iletişim kurma imkanı bulabilir, otomotiv sektörüne ait en güncel trendlerin ve en son gelişmelerin tartışıldığı oturumları takip edebilirsiniz.

Etkinlikte konuşulacak başlıca konular;

  • Sektörde ekonomik beklentiler ne yönde?-Sektöre yön veren firmalar nasıl bir vizyon izliyor?
  • Otomotiv sektörünün içinden geçtiği dönüşüm yavaşlama eğilimine mi girecek?
  • Tedarik zinciri ve satın alma süreçleri başta olmak üzere firma süreçlerinde beklenen dijitalleşme uygulamaları neler?
  • Elektrikli araçlar, yapay zeka, otomasyon gibi mega trendler hız kaybedecek mi?
  • Yeni trendler ne olacak ve otomotiv sektörü bu değişime nasıl adapte olmalı?

Zirvede konuşmacı veya sponsor olmak için Dünya Otomotiv Konferansı ekibiyle https://dunyaotomotivkonferansi.com/iletisim/ bağlantısından iletişime geçebilirsiniz.

TİAD üyeleri için avantajlı katılım şartları buradan ve e-posta duyurusu yoluyla paylaşılacak.