İmalat Sanayinin Avrasya’daki En Büyük Buluşması MAKTEK Avrasya’da Sektör Liderleri Bir Arada Olacak!

İmalat sanayinin ve takım tezgahları sektörü ilgililerinin merakla beklediği MAKTEK AVRASYA 2022 7. Uluslararası Takım Tezgahları, Metal – Sac İşleme Makineleri, Tutucular – Kesici Takımlar, Kalite Kontrol – Ölçüm Sistemleri, CAD/CAM, PLM Yazılımları ve Üretim Teknolojileri Fuarı 26 Eylül – 1 Ekim 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek. Sektörün merakla beklediği, Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (TİAD) marka sahibi olduğu ve Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş işbirliği ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteği ile düzenlenen MAKTEK AVRASYA 2022 Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerini ağırlayacak.

MAKTEK, 2018 yılında 30 ülkeden 1.000 firma ve firma temsilciliğini, 89 ülkeden gelen 56.526 nitelikli ziyaretçi ile buluşturarak sektörün gelişimi için önemli iş birliklerine zemin hazırlamıştı. Bu yıl “Uluslararası” unvanı alan MAKTEK AVRASYA Fuarı kapsam ve ziyaretçi ağlarını genişletip ülke çeşitliliğini artırarak yeni pazarlara ulaşmayı hedefliyor. Katılımcı firmalar açısından, gerek yurt içi gerek yurt dışındaki iş bağlantılarına ulaşmak için bir pazarlama platformu olan fuar, 2022 yılında da dünyanın dört bir yanından sektör profesyoneli ziyaretçilerini ağırlayarak Türk makine sektörünün gelişimine katkı sunmaya devam edecek.

Dijital Çözümlerle Hibrit Fuar Deneyimi


Tüyap’ın, geliştirdiği Business Connect Programı aracılığıyla makine sektörü fuar öncesi ve sonrasında da bir araya gelecek. Program kapsamında fuardan önce, fuar sırasında ve sonrasında olacak şekilde sunduğu online çözümler ile katılımcıları ve ziyaretçileri dijital kanallarda buluşturacak. Katılımcılar, Business Connect Programı üzerinden fuar alanında bulunamasalar bile ziyaretçilerle anında iletişim kurabilecek.

Büyük iş fırsatları sunacak MAKTEK Avrasya Fuarı’na katılım sağlamak istiyorsanız Stant Kiralama Formu‘nu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.