Dünya Otomotiv Konferansı (WAC) Bu Yıl Dijital Ortamda

Dünya Otomotiv Konferansı (WAC) bu yıl 21-22 Eylül 2021 tarihlerinde dijital ortamda

 

TİAD’ın “Etkinlik Partneri” olarak desteklediği Dünya Otomotiv Konferansı (WAC) bu yıl 21-22 Eylül 2021 tarihlerinde dijital ortamda gerçekleşecek.

Konferansta; sektöre yön veren firmaların izlediği vizyon, tedarik zinciri ve satın alma süreçleri, elektrikli araçlar, yapay zeka, otomasyon, yeni trendlerin ne olabileceği ve sektörün gerçekleşen değişime nasıl ayak uyduracağı gibi konular ele alınacak. Pandemi süreci ve sonrasında beklenen değişimler de konuşulacak ana konular arasında.

 

Katılımcılar, sponsorlar ve sektörün profesyonelleri ile birebir görüşme şansını yakalayacak.

Katılımcılar için özel çalışmalar da planlanan etkinlikte otomotiv sektörünün önde gelen temsilcileri ile birebir toplantılar organize edilebilecek. Katılımcının profiline uygun olan uzman ile yapacağı görüşmelerde iletişim bilgisi paylaşımı gerçekleştirebilecek katılımcı, yüz yüze görüşme eksikliği yaşadığımız bu günlerle efektif bir buluşma ortamı yakalama şansını elde edecek. Ayrıca zirveye kayıt işlemi gerçekleştikten sonra otomotiv alanında çalışan diğer katılımcılarla da toplantı organizasyonu gerçekleştirilebilecek. Böylece birçok paydaş ile bir araya gelme fırsatı katılımcılara sağlanmış olacak.

Covid- 19 nedeniyle online olması planlanan ve iki gün olacak etkinlikte birçok yerli ve yabancı profesyonel konuşma yapacak. Yapılacak konuşmalar daha sonra katılımcıların erişimine açılacak. Böylece bir etkinliğe katılım gerçekleştiremeyen konuk daha sonra izleme fırsatını da elde etmiş olacak.

Konferansa katılmak isteyen sektör paydaşları 2 Temmuz’a kadar erken kayıt indiriminden de yararlanabilecek. TİAD üyelerine özel kayıt detayları için, üyelerimiz 2078 numaralı duyurumuzu inceleyebilir.

Etkinlik ile ilgili daha detaylı bilgi ve kayıt için https://dunyaotomotivkonferansi.com bağlantısını ziyaret edebilirsiniz.

Haber ile ilgili görseller